194. Klanění pastýřů

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, datace: 1944
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: pošk. 74 x 90 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč