242. Zátiší s chryzantémami
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
Signovánoa datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1950
Šířka: 54 cm, výška: 73 cm, rámování: 91 x 72 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč