254. Na cestě

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

V pravo dole popisek : "Dle Karla Raška", na reversu autorský štítek s popiskem a fotografie originálu obrazu Karla Raška, orámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč