264. Kluci
Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 20,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 37 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč