97. Tulák se psem

Autor: Josef Tomáš Blažek
(1884 Dolní Kalná (Trutnov) - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1949
Šířka: 44 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 38 x 51

Konec dražby: 02.03.2020 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč