234. Lesní tůňka
Autor: Václav Andres
(1894 Moravská Chrastová, Brněnec (Svitavy) - 1969 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 42 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč