69. Plzeňská brána v Berouně

Autor: Václav Andres
(1894 Moravská Chrastová, Brněnec (Svitavy) - 1969 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč