259. Cesta
Autor: Josef Erban
(1932 Nová Paka (Jičín) - 1987)
signováno nezřetelně dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč