Cesta

Autor: Josef Erban
(1932 Nová Paka (Jičín) - 1987)

signováno nezřetelně dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 31 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč