Horský potok

Autor: Friedrich Zimmerman
(1823 - 1884)

olej na plátně fixováno na překližce, signováno vlevo dole, datováno 1860, na rámu autorský mosazný štítek, rámováno v původním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1860
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 54 x 43 cm

Konec dražby: 26.09.2017 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč