159. Svítání
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvatinta
Šířka: 34,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 45,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč