Belveder

Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)

Signováno vpravo dole, číslováno 158/500, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč