71. Pohled na řeku

Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)

volný list, signováno monogramem v tisku a tužkou vlevo dole
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč