1. Kroměříž - XL formát
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1988
Šířka: 130 cm, výška: 72 cm, rámování: 75,5 x 134 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 12.12.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč