Vzájemnost přetrvání

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

na reversu autorský štítek , olištováno, publikováno v monografii autora
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1975
Šířka: 39,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 60 x 40 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 000 Kč