128. Kompozice v hnědé

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1966
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 64 x 49 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:03 SEČ

Zbývá: 11d 15h 38m 46s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč