13. Slunce za městem
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vlevo dole, olištovánoa
Technika: tapisérie, materiál: plátno, datace: 1964
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 62 x 47 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč