Slunce za městem

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, olištovánoa
Technika: tapisérie, materiál: plátno, datace: 1964
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč