3. Za městem
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno vpravo dole v koruně stromu, na reversu autorský štítek a razítko, olištováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno
Šířka: 35 cm, výška: 58 cm, rámování: 59 x 36 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč