37. Středobod
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč