43. Odpočinek
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vlevo dole spoluautorka Marcela Vrzalová, na reverzu autorský štítek, orámováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1975
Šířka: 65 cm, výška: 95 cm, rámování: 110 x 80 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč