54. Modrý akt - L formát

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1968
Šířka: 64 cm, výška: 91 cm, rámování: 92,5 x 65,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč