První sníh

Autor: Josef Kubizňák
(1909 Vysoké Mýto - 1990 ?)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v stříbrném původním řezaném rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 67 cm, výška: 51 cm, rámování: 70 x 86 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč