69. Přívětivé procitnutí
Autor: Aleš Kublák
(1945)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: akryl, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 45 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč