73. Okamžik lítosti
Autor: Aleš Kublák
(1945)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1968
Šířka: 27 cm, výška: 43 cm, rámování: 48 x 27 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč