109. Moulin
Autor: Marcel Cramoysan
(1915 Etretat, Francie - 2007 Francie)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč