27. Chalupa
Autor: A. Marynčák
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 61 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč