44. Zimní vesnice
Autor: A. Marynčák
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč