16. Bočánek František ? - Krajina
signováno vpravo dole zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 47 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč