16. Chalupy
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1935?
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 34 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč