16. J. Dalby - Žena v lese
Signováno vlevo dole, datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1915
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 39 x 55 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč