16. Panna Marie s Ježíškem a sv. Annou
Rámováno v masivním rámu, na reversu popisek, přiložena restaurátorská zpráva restaurátora Jiřího Matějíčka, na blindrámu rukopisný štítek s provenieční informací o původu obrazu ze zámku v Žehušicích. L Formát. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty on NPÚ přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: 17./18. století
Šířka: 48 cm, výška: 62 cm, rámování: 90 x 75 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč