16. Stromy v krajině

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 3d 18h 2m 33s

Vyvolávací cena: 500 Kč