16. Wilson - Výchova psíka

Signováno vpravo dole, rámováno v původním zdobeném rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 36 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:15 SEČ

Zbývá: 4d 6h 57m 35s

Vyvolávací cena: 3 100 Kč