16. Wilson - Výchova psíka
Signováno vpravo dole, rámováno v původním zdobeném rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 36 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč