160. Brána
Signováno dole uprostřed tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 19,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34,5 x 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč