14. Venezia
Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)
signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1913
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 28.01.2019 18:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč