8. San Marco Venezia

Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)

Interiér kostela San Marco Venezia, signováno vlevo nahoře
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 27,5 x 38 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč