160. Na otýpkách
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 44 x 55 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč