160. Rám
Zdobený rám, sklo
Šířka: 22,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 48,4 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč