160. Zima
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 48 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč