110. Kytice ve džbánu
Autor: Karel Veselý-Nadějkovský
(1912 Borovany (CZ) - 1997 Bratislava (SK))
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis. Rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1991
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč