44. Akt

Autor: Robert Vano
(1948 Nové Zámky, Slovensko)

autorem signováno a datováno vpravo dole, slepotiskové razítko vpravo dole, autorský digitální tisk na foto papíru Canon, konzultováno s autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 25.11.2019 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč