Animální motiv

Autor: Goyce Kakegamic
(1948 Kanada)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akryl
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 36,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 10.02.2020 18:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč