143. Konvolut 2 kreseb

Autor: Slava Posudevsky
(1963 Ukraina)

Simple things III.: signováno v obraze vpravo dole, pod kresbou název díla a autorský přípis, autorsky rámováno / výška 32 cm, šířka: 26 /
No credits: kombinovaná technika / signováno v kresbě i v paspartě, datováno 2001 / výška 40 cm, šířka: 28 / zaskleno, rámováno
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 17.12.2019 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč