Simple things III.

Autor: Slava Posudevsky
(1963 Ukraina)

signováno v obraze vpravo dole, pod kresbou název díla a autorský přípis, autorsky rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 34,5 x 28 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.06.2020 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč