161. Dívka s košíčkem
zaskleno a rámováno
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 17 x 17 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč