161. Dědičová - kresby 25 kusů
soubor různých kreseb, nesignováno, pochází z většího konvolutu signovaných kreseb, volné listy
Technika: kresba, datace: 1941
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč