49. V horách
Autor: B. Szerdahelyi
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 76 x 96 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč