112. Kámen

Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)

signováno a datováno, kamenná plastika barevně polychromovaná
Datace: 1978

Konec dražby: 25.11.2019 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč