115. Hnízdící ptáci
Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)
signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1976
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 44 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč